Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.
Buderus Heiztechnik, Monachium

Buderus Heiztechnik, Monachium

Przyjemny klimat w biurze i hali

Klimatyzacja i ogrzewanie za pomocą urządzeń Kampmann

Inwestor:
Bosch Thermotechnik GmbH
 
Dane projektu:
Miejscowość: 81379 Monachium


Cechy

  • Firma Buderus ma długą i ciekawą historię. Od jej założenia jako „Sozietät J.W. Buderus” w roku 1731 aż do podzielenia koncernu w roku 2003 przedsiębiorstwo to przeszło liczne etapy rozwoju. Dziś Buderus należy do koncernu Bosch i występuje oficjalnie jako Bosch Thermotechnik GmbH. Dziesięć centrów serwisowach i 52 oddziały dystrybucyjne sprawiają, że firma Buderus obecna jest w całych Niemczech jako dostawca innowacyjnych technologii ogrzewania. W hali oddziału w Monachium ciepło firmy Buderus dostarczane jest do pomieszczenia za pomocą produkty firmy Kampmann. Biura są ponadto klimatyzowane.
  • Lokalizacja w Monachium położona jest w południowej części miasta i jest tak duża, że jedną ze stref hali wynajęto: znajduje się w niej sortownia Deutsche Post. Nad tuzinami żółtych rowerów pocztowych i wieloma pracowicie sortującymi parami rąk sufitowe promienniki płytowe Galaxis i aparaty grzewczo-wentylacyjne TOP zapewniają odpowiedni klimat. Sufitowe promienniki płytowe Galaxis ogrzewane są wodą i oddają swoją energię w postaci przyjemnego promieniowania cieplnego. Ponieważ używane są tylko niewielkie ilości wody, ogrzewanie daje się dobrze regulować. Sufitowe promienniki płytowe Galaxis są idealne do wykorzystania we wszelkiego rodzaju halach przemysłowych, handlowych i sportowych.
  • Ogrzewanie hali uzupełnia osiem aparatów grzewczo-wentylacyjnych TOP. Te bardzo solidne i ekonomiczne urządzenia zamontowane są w Monachium na ścianie – dostępne są jednak także jako urządzenia sufitowe. Ze względu na wersje wymiennika ciepła i obszerną ofertę akcesoriów model TOP nadaje się do różnych rodzajów eksploatacji.
  • W sąsiednim budynku administracyjnym pracownicy Buderus obsługują klientów z Monachium i okolic. W biurach i pomieszczeniach roboczych zamontowano tam na ścianach dziesięć klimatyzatorów KaCool W. Dyskretne, eleganckie kasety klimatyzacyjne chłodzą i ogrzewają bardzo cicho za pomocą wydajnych wentylatorów EC. Energia chłodnicza udostępniana jest centralnie przez wytwornicę wody lodowej Kampmann umieszczonej na dachu budynku. Systemem można wygodnie sterować za pomocą panelu KaControl.


Zainstalowane produktyKontakt


Pokaż listę wszystkich obiektów referencyjnych