Nowy Katherm QK nano

Wielka wydajność w małym formacie

Katherm QK nano to nowy produkt z serii Katherm firmy Kampmann. Jako młodszy brat Katherm QK łączy on wydajność z doskonałym wyglądem.

 

Optymalna wydajność

Dzięki połączeniu cichobieżnego wentylatora poprzecznego EC i wysokowydajnego konwektora miedziano-aluminiowego Katherm QK nano zapewnia optymalny klimat w pomieszczeniu. Ze względu na wysokie moce cieplne przy niskiej emisji hałasu Katherm QK nano nadaje się do efektywnego ekranowania zimnego powietrza na dużych powierzchniach okiennych. Moce cieplne obliczono na podstawie normy EN 16430.

 

Doskonały wygląd

Wysokość i szerokość kanału wynoszące jedynie 70 i 165 mm sprawiają, że Katherm QK nano nadaje się do wszystkich obszarów budynków – szczególnie mieszkalnych i biurowych oraz hoteli – i jest idealny do pomieszczeń, w których jest mało miejsca. Niewielkie wymiary kanału pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń – idealne rozwiązanie do dużych kompleksów biurowych. Oprócz pięciu różnych długości kanału można zaprojektować wersje na wymiar, dopasowane do indywidualnych wymogów. Stworzona specjalnie do modelu Katherm QK nano kratka FineLine w połączeniu z dopasowaną kolorystycznie krawędzią ramy zapewniają harmonijny wygląd całości podkreślający każdą architekturę.

 

Indywidualna regulacja 

Katherm QK nano oferowany jest w trzech różnych wariantach regulacji umożliwiających łatwą integrację w indywidualne koncepcje regulacji. Kompaktowa wersja 24 V umożliwia bezpośrednie podłączenie do istniejącego systemu automatyki budynku. Płynną regulację urządzeń 230 V zapewnia regulacja elektromechaniczna za pomocą termostatu pokojowego lub alternatywnie dostępny jest system regulacji KaControl. Jednocześnie Katherm QK nano umożliwia nieograniczoną integrację z siecią KaControl lub systemami automatyzacji budynku, takimi jak KNX, Modbus czy LON.

 

Twoje korzyści

  • minimalne wymiary zapewniają maksymalne wykorzystanie kubatury pomieszczenia
  • innowacyjna, filigranowa kratka FineLine z pasującą krawędzią ramy gwarantuje doskonały wygląd
  • do wyboru regulacja 24 V, regulacja elektromechaniczna lub system regulacji KaControl
  • możliwa integracja z siecią KaControl lub systemami automatyzacji budynku, takimi jak KNX, Modbus czy LON

 

Więcej informacji o Katherm QK nano znaleźć można tutaj.

 

Masz pytania lub chcesz otrzymać niewiążącą ofertę?

 

Poproś o konsultację