Kampmann na stadionach całego świata

Międzynarodowe obiekty referencyjne

Kampmann dba o doskonały klimat na stadionach. Poznaj ekscytujący świat stadionów, stworzony również przez firmę Kampmann.

Firma Kampmann GmbH towarzyszyła budowie wielu stadionów na całym świecie. Na stadionach montowane są głównie kanały podłogowe Katherm oraz wysokowydajne grzejniki Powerkon.

 

Niezwykle popularny jest model Katherm HK, który pokrywa zapotrzebowanie na ciepło resztkowe, zapewnia ekranowanie zimnego powietrza i szybkie nagrzewanie. Zastosowanie energooszczędnego wentylatora poprzecznego EC umożliwia cichobieżną pracę, a jednocześnie zapewnia mniejsze zużycie energii. Oszczędność energii w porównaniu z konwencjonalnymi silnikami o biegunach dzielonych wynosi nawet do 60%.

 

Powerkon + F jest wolnostojącym konwektorem do systemów niskotemperaturowych. Modele z pokrywą są dodatkowo wyposażone w wymiennik ciepła PowerKon. Szczególnie praktyczna jest możliwość odpowietrzenia konwektora bez zdejmowania pokrywy.

 

Odkryj Katherm HK i Powerkon +F podczas kolejnej wizyty np. w strefach gastronomicznych i dla VIP na następujących stadionach:

 

O2 World, Berlin

Coface Arena, Moguncja

Allianz Arena, Monachium

Olympiastadion, Berlin
Tivoli, Akwizgran Glücksgas-Stadion, Drezno
Weserstadion, Brema Wörtherseestadion, Klagenfurt
Pepsi Arena, Warszawa

Emirates Stadium, Londyn

Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern Arena Națională, Bukareszt

Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń

Bruchwegstadion, Moguncja