Nowy kalkulator KaDeck

Wsparcie w planowaniu Twoich projektów

Skorzystaj z zalet naszego kalkulatora i nowego konfiguratora produktów KaDeck Fan Coil. KaDeck zapewnia uniwersalną klimatyzację pomieszczeń w wersji sufitowej w budynkach biurowych i administracyjnych oraz w hotelach. KaDeck jest dostępny w

wersji do sufitów podwieszanych oraz w wersji podsufitowej i nadaje się zarówno do montażu przy ścianie, jak i pośrodku pomieszczenia. Kilka kliknięć myszą wystarcza,

aby ze swoim projektem być już o krok dalej.

 

Przegląd wszystkich funkcji:

  • sprawdzanie parametrów i cen
  • zapamiętywanie konfiguracji produktu
  • wybór akcesoriów
  • pobieranie materiałów informacyjnych
  • wysłanie zapytań i zamawianie produktów

 

Kalkulator KaDeck:

Do obliczeń musisz podać tylko kilka danych technicznych. Wtedy natychmiast otrzymasz wszystkie parametry wydajności wraz z ceną. Zdefiniowane wstępnie wartości można indywidualnie dopasować, wpisując je bezpośrednio lub przesuwając odpowiedni suwak. Wydrukuj wynik konfiguracji lub pobierz odpowiednie teksty ofertowe.

Kliknij tutaj, aby przejść do kalkulatora i od razu rozpocząć planowanie projektu:

 

Kalkulator KaDeck

 

Korzystając z funkcji „Zapamiętaj konfigurację”, możesz dalej wygodnie przeszukiwać stronę Kampmann.pl i w razie potrzeby ponownie wykonywać lub zmieniać obliczenia. Wygenerowany automatycznie 12-cyfrowy numer artykułu pozwala działowi ofert szybko przesłać indywidualną ofertę.

 

Konfigurator produktów

Mamy dla Ciebie też inne usługi i ekskluzywne korzyści, takie jak wybór akcesoriów lub materiałów informacyjnych do pobrania. Otrzymasz je w konfiguratorze produktów – wystarczy kliknąć. W konfiguracji bazowej i szczegółowej możesz krok po kroku ustawić żądane filtry. Zignoruj te filtry, których nie potrzebujesz. Każdy ustawiony filtr zmniejsza liczbę pasujących produktów. Po wybraniu żądanego produktu otrzymasz podsumowanie swojej konfiguracji wraz z ceną łączną. Stamtąd możesz przejść do kart Akcesoria i Do pobrania.

 

Rozpocznij konfigurację

 

Więcej informacji o uniwersalnej klimatyzacji pomieszczeń za pomocą KaDeck Fan Coil znajdziesz tutaj:

 

Szczegółowe informacje o KaDeck