Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Nowość na targach ISH: nowe sufitowe promienniki płytowe do ogrzewania i wentylacji hal

Nowy produkt rozszerza ofertę usług z jednej ręki

Lingen (Ems), 28.01.2011 r. – planiści, właściciele i sportowcy mogą odetchnąć: nowe sufitowe promienniki płytowe z powietrzem nawiewanym firmy Kampmann GmbH stanowią rozwiązanie wyznaczające nowe kierunki. Po raz pierwszy można zobaczyć je na targach ISH, hala 8/stanowisko C30 oraz hala 11/stanowisko B30.

 

Przy planowaniu hal sportowych można skorzystać teraz z zalet nowych rozwiązań: w urządzeniu „Galaxis Z” wentylacja i ogrzewanie promiennikowe nie są odrębnie pracującymi systemami, lecz są połączone w sposób oszczędzający koszty i miejsce. Może być to realizowane poprzez instalację powietrza dolotowego w miejscu montażu lub integrację w zdecentralizowaną koncepcję klimatyzacji firmy Kampmann.

 

Sensowne wykorzystanie energii

Nowe sufitowe promienniki płytowe stwarzają obszar wypełniony uzdatnionym świeżym powietrzem. Utrzymują przy tym sprawdzone, energooszczędne promieniowanie cieplne. Urządzenie ma postać 2,5-metrowej wkładki z zespołem powietrza dolotowego, którą montuje się między sufitowymi promiennikami płytowymi Galaxis. Zespół powietrza dolotowego składa się z kanału powietrznego, króćców powietrza nawiewanego i wylotów szczelinowych. Praktyczny element: za pomocą regulowanych walców użytkownik może precyzyjnie i strefowo ustawiać kierunek powietrza nawiewanego. Energia jest wtedy sensownie spożytkowana.

 

Do hal sportowych i pomieszczeń o podobnych zastosowaniach

Odpowiednio do zapotrzebowania, urządzenie jest przeznaczone do zastosowania w halach sportowych i podobnych obiektach. Po włączeniu do palety produktów firmy Kampmann rozszerza ono ofertę usług „z jednej ręki” specjalisty w zakresie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji z Lingen.

 


 

 

wstecz