Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Poczwórne korzyści dla klienta: system automatyzacji budynków KaControl

Prosta obsługa i potężne możliwości:

Lingen (Ems), 11.02.2011 – system automatyzacyjny KaControl oferuje szereg nowych zalet użytkownikom końcowym, inwestorom, rzemieślnikom i planistom. Na targach ISH spółka Kampmann GmbH przedstawiła po raz pierwszy rozszerzone funkcjonalności: hala 8/stoisko C30 i hala 11/stoisko B30.

 

Urządzenie KaControl jest niezwykle proste w użyciu. Użytkownik końcowy obsługuje jedynie dyskretny, płaski panel obsługi. Ma on wymiary ok. 9 x 9 cm i jest wyposażony w jedno pokrętło. Na zamówienie dostępny jest wariant z bocznymi przyciskami dodatkowymi, oferującymi szybki dostęp.

 

Rezultat: oszczędna eksploatacja

Tak prosta obsługa, a tak potężne możliwości. Interfejsy do wiodących standardów systemów automatyki budynków, takich jak BACnet, LON czy ModBUS, zapewniają optymalną współpracę różnych urządzeń sterowanych aplikacjami firmy Kampmann. Innowacje w zakresie wytwarzania ciepła i zimna oraz wentylacji są maksymalnie wykorzystywane. Nieważne przy tym, czy system KaControl jest integrowany w nową czy istniejącą strategię automatyzacji. Na końcu i tak użytkownik skorzysta na energooszczędnej eksploatacji i niższych kosztach.

 

Rozwiązania do wszelkich zadań

Uniwersalne zastosowanie ma dodatkowe korzyści dla planisty. Dotyczy to centralnej jak i zdecentralizowanej klimatyzacji pomieszczeń handlowych, przemysłowych i prywatnych. Rozwiązania do różnych zadań można indywidualnie łączyć i za pomocą KaControl integrować w jeden sprawny ogólny system.

 


 

 

wstecz