Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Nieustannie udoskonalana technika izolacyjna przyczynia się do obniżenia obciążeń grzewczych – dzięki temu przy projektowaniu można skoncentrować się bardziej na kwestii chłodzenia. Nasze innowacyjne rozwiązania do energooszczędnych systemów chłodzących pomogą Państwu sprostać tym wymaganiom.

Nowe przepisy i ustawy w zakresie budownictwa i wydajności energetycznej skutkują coraz lepiej izolowanymi i szczelnymi skorupami budynków. Ich zaletą są mniejsze obciążenia cieplne zimą. Jednak ze względu na wysokie obciążenia wewnętrzne, zwłaszcza w budynkach biurowych i administracyjnych coraz ważniejsze staje się teraz chłodzenie pomieszczeń.

 

Oprócz obciążeń zewnętrznych, czynnikami oddziałującymi na instalacje grzewcze, chłodzące i wentylacyjne są położenie, pozycjonowanie, izolacja i zacienienie budynku.

 

Nie zostawimy Państwa samych z tą kompleksową tematyką, ponieważ znamy wymagania, które niesie z sobą rozwój techniczny w sektorze instalacyjnym. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom i dostosowanym do potrzeb systemom wentylacyjnym i chłodzącym pomożemy Państwu w osiągnięciu rezultatów optymalnych pod względem energooszczędności.

 

Tutaj zasięgniesz informacji o naszych produktach z obszaru chłodzenia.