Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Biura wielkopowierzchniowe stawiają planistom zasadniczo inne wymagania niż małe pomieszczenia. Niesie to z sobą oczywiście konsekwencje dla planowania wyposażenia technicznego budynków (TGA). Dzięki naszej różnorodnej ofercie urządzeń znajdą Państwo idealną instalację do każdego pomieszczenia.

W zależności od wielkości pomieszczeń urządzenia grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne w budynkach biurowych i administracyjnych muszą spełniać inne wymagania. Zwłaszcza w biurach wielkopowierzchniowych istotne jest nie tylko zastosowanie odpowiednich komponentów, lecz również takie ich rozmieszczenie, by zapewnić optymalny mikroklimat w każdym zakamarku.

 

Nie można również pominąć komfortu na poszczególnych stanowiskach roboczych, gdyż sprzyja on wydajności pracy. Składają się na niego zarówno sposób prowadzenia i rozdziału powietrza, jak i jego jakość oraz temperatura w pomieszczeniach.

 

Kluczową rolę odgrywa także liczba osób pracujących w biurze oraz jego wyposażenie: system grzewczo-wentylacyjny musi być odpowiednio zwymiarowany w zależności od obciążeń wewnętrznych.

 

Na życzenie oferujemy Państwu także usługi specjalne – symulację sytuacji przestrzennej w naszym Centrum Badań i Rozwoju, tak by mogli Państwo sprawdzić specyficzne warunki i ewentualnie dobrać odpowiednie urządzenia.

 

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu budynków biurowych służymy Państwu kompleksowym doradztwem i pomocą w planowaniu. Chcą Państwo uzyskać więcej informacji? Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.