Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Budynki biurowe i administracyjne

Budynki biurowe i administracyjne

Elastyczne rozwiązania gwarantujące idealny klimat do pracy.

Arkadiusz Żmuda Arkadiusz Żmuda
Arkadiusz Żmuda
Państwa osobisty doradca

Chłodzenie w centrum uwagi

 

Rozwiązania specjalne

Chłodne głowy z firmą Kampmann!

 

Rozwiązania specjalne dostosowane do indywidualnych potrzeb, idealne dopasowanie do warunków budowlanych

Nieustannie udoskonalana technika izolacyjna przyczynia się do obniżenia obciążeń grzewczych – dzięki temu przy projektowaniu można skoncentrować się bardziej na kwestii chłodzenia. Nasze innowacyjne rozwiązania do energooszczędnych systemów chłodzących pomogą Państwu sprostać tym wymaganiom.Nieustannie udoskonalana technika izolacyjna przyczynia się do obniżenia obciążeń grzewczych – dzięki temu przy projektowaniu można skoncentrować się bardziej na kwestii chłodzenia. Nasze innowacyjne rozwiązania do energooszczędnych systemów chłodzących pomogą Państwu sprostać tym wymaganiom.
Nieustannie udoskonalana technika izolacyjna przyczynia się do obniżenia obciążeń grzewczych – dzięki temu przy projektowaniu można skoncentrować się bardziej na kwestii chłodzenia. Nasze innowacyjne rozwiązania do energooszczędnych systemów chłodzących pomogą Państwu sprostać tym wymaganiom.
 
Architekci i inwestorzy oprócz ogólnych wytycznych stawiają także specjalne wymagania odnośnie do wyglądu, materiałów, kolorów i kształtów urządzeń w budynkach biurowych i administracyjnych.Architekci i inwestorzy oprócz ogólnych wytycznych stawiają także specjalne wymagania odnośnie do wyglądu, materiałów, kolorów i kształtów urządzeń w budynkach biurowych i administracyjnych.
Architekci i inwestorzy oprócz ogólnych wytycznych stawiają także specjalne wymagania odnośnie do wyglądu, materiałów, kolorów i kształtów urządzeń w budynkach biurowych i administracyjnych.

Referencje

 

Dokumentacja techniczna

Jakość i doświadczenie się opłacają

 

Różnorodna dokumentacja ułatwiająca pracę

Od blisko 40 lat wykorzystujemy nasz know-how w zakresie instalacji w budynkach biurowych i administracyjnych ku zadowoleniu naszych klientów. Nasz sukces oznacza dla Państwa maksymalne bezpieczeństwo.Od blisko 40 lat wykorzystujemy nasz know-how w zakresie instalacji w budynkach biurowych i administracyjnych ku zadowoleniu naszych klientów. Nasz sukces oznacza dla Państwa maksymalne bezpieczeństwo.
Od blisko 40 lat wykorzystujemy nasz know-how w zakresie instalacji w budynkach biurowych i administracyjnych ku zadowoleniu naszych klientów. Nasz sukces oznacza dla Państwa maksymalne bezpieczeństwo.
 
Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.
Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.

Oszczędność miejsca

 

Duże pomieszczenia kontra małe biura

Więcej miejsca dzięki efektywnemu wykorzystaniu pomieszczeń

 

Różne wymagania, rozwiązania na miarę

Przy projektowaniu budynków biurowych i administracyjnych ważne jest możliwie efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nasze instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne elastycznie dostosowują się do koncepcji budynku i nie zabierają niepotrzebnie miejsca.Przy projektowaniu budynków biurowych i administracyjnych ważne jest możliwie efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nasze instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne elastycznie dostosowują się do koncepcji budynku i nie zabierają niepotrzebnie miejsca.
Przy projektowaniu budynków biurowych i administracyjnych ważne jest możliwie efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nasze instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne elastycznie dostosowują się do koncepcji budynku i nie zabierają niepotrzebnie miejsca.
 
Biura wielkopowierzchniowe stawiają planistom zasadniczo inne wymagania niż małe pomieszczenia. Niesie to z sobą oczywiście konsekwencje dla planowania wyposażenia technicznego budynków (TGA). Dzięki naszej różnorodnej ofercie urządzeń znajdą Państwo idealną instalację do każdego pomieszczenia.Biura wielkopowierzchniowe stawiają planistom zasadniczo inne wymagania niż małe pomieszczenia. Niesie to z sobą oczywiście konsekwencje dla planowania wyposażenia technicznego budynków (TGA). Dzięki naszej różnorodnej ofercie urządzeń znajdą Państwo idealną instalację do każdego pomieszczenia.
Biura wielkopowierzchniowe stawiają planistom zasadniczo inne wymagania niż małe pomieszczenia. Niesie to z sobą oczywiście konsekwencje dla planowania wyposażenia technicznego budynków (TGA). Dzięki naszej różnorodnej ofercie urządzeń znajdą Państwo idealną instalację do każdego pomieszczenia.

Sterowanie w trybie stand alone

 

Elastyczność i zdolność adaptacji

lub elastyczna integracja z automatyką budynku

 

Decydujące zalety także przy zmianie najemców

Przy planowaniu budynków biurowych i administracyjnych nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.Przy planowaniu budynków biurowych i administracyjnych nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.
Przy planowaniu budynków biurowych i administracyjnych nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.
 
Od czasu do czasu w budynkach biurowych i administracyjnych zmieniają się najemcy. Nasze elastyczne, kompleksowe rozwiązania dostosowują się do potrzeb różnych użytkowników i dlatego idealnie nadają się do tego rodzaju zastosowań.Od czasu do czasu w budynkach biurowych i administracyjnych zmieniają się najemcy. Nasze elastyczne, kompleksowe rozwiązania dostosowują się do potrzeb różnych użytkowników i dlatego idealnie nadają się do tego rodzaju zastosowań.
Od czasu do czasu w budynkach biurowych i administracyjnych zmieniają się najemcy. Nasze elastyczne, kompleksowe rozwiązania dostosowują się do potrzeb różnych użytkowników i dlatego idealnie nadają się do tego rodzaju zastosowań.

Nasze produkty dla Państwa projektu.

 

Materiały do pobrania

Dla każdego rozwiązania proponujemy stosowne produkty.

 

Katalogi, instrukcje montażu, cenniki i inne