Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Przy projektowaniu budynków biurowych i administracyjnych ważne jest możliwie efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nasze instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne elastycznie dostosowują się do koncepcji budynku i nie zabierają niepotrzebnie miejsca.

Zwłaszcza przy planowaniu budynków biurowych i administracyjnych kluczową rolę odgrywa wydajność. Dlatego urządzenia techniczne budynku – przy uwzględnieniu wymagań architektonicznych – powinny dopasowywać się do koncepcji budynku, nie ograniczając przy tym powierzchni użytkowej. Ponadto każde pomieszczenie ma inne wymogi odnośnie do techniki klimatyzacyjnej.

 

Stawiamy czoła temu wyzwaniu, oferując liczne alternatywy gwarantujące indywidualną, elastyczną i efektywną klimatyzację budynków biurowych i administracyjnych. Zapewniamy, że mamy w swoim portfolio optymalne instalacje dla Państwa inwestycji i z chęcią podzielimy się naszymi doświadczeniami w zakresie jak najefektywniejszego rozmieszczenia urządzeń – dzięki temu będą się mogli Państwo skoncentrować na innych zadaniach.