Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Architekci i inwestorzy oprócz ogólnych wytycznych stawiają także specjalne wymagania odnośnie do wyglądu, materiałów, kolorów i kształtów urządzeń w budynkach biurowych i administracyjnych.

Jesteśmy kompetentnym partnerem w tego rodzaju kwestiach.

 

W ścisłej współpracy z innymi firmami realizujemy konstrukcje specjalne, np. obudowy z drewna lub indywidualnie produkowane osłony parapetowe. W razie potrzeby nasi monterzy służą przedsiębiorstwom wykonawczym pomocą na miejscu.

 

Inną usługą, którą oferujemy, jest indywidualne dopasowanie urządzeń do sytuacji budowlanej. Obejmuje ona na przykład pomiary na miejscu lub komponenty urządzeń wyprodukowane z milimetrową dokładnością. Nasze produkty można optycznie zintegrować w fasadę – i to w wielu różnych kolorach, kształtach i materiałach (np. metal). Z naszą pomocą rozwiążą Państwo nawet najtrudniejsze problemy i zadziwią swoich inwestorów.

 

Na zamówienie produkujemy idealne części spełniające wszelkie specyfikacje, godząc w ten sposób życzenia architektów z wymogami technicznymi. Oferujemy Państwu skrojone na miarę rozwiązania projektowe, które w pełni zadowolą Państwa zleceniodawców. To najlepsze warunki, by zyskać zadowolonych klientów.

 

Chętnie z Państwem porozmawiamy, by znaleźć indywidualne rozwiązanie specjalne spełniające Państwa potrzeby.