Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W dużych inwestycjach, takich jak budynki przemysłowe, rentowność zawsze stoi w centrum uwagi, ponieważ obiekty te muszą odznaczać się maksymalną ekonomicznością. Dlatego udostępniamy Państwu niezbędne dane.

Projekty budowlane na dużą skalę, takie jak budynki przemysłowe, w szczególnie dużym stopniu zależą od maksymalnie efektywnego planowania, ponieważ koszty ich budowy już i tak są bardzo wysokie. Służymy Państwu pomocą i zrobimy wszystko, by rachunek się zgadzał.

 

Aby zapewnić efektywność systemu grzewczo-klimatyzacyjnego, zachodzi konieczność dostosowania kosztów inwestycji i eksploatacji do sposobu i czasu użytkowania instalacji, ponieważ wszystkie istotne parametry trzeba uwzględnić już w fazie planowania.

 

Przy analizie rentowności normy takie jak np. DIN V 18599lub VDI 2067 służą do oceny energetycznej budynku i mogą ułatwić Państwu oszacowanie potrzebnej ilości energii. Co więcej, zgodnie z przepisami prawa są Państwo zobowiązani do przestrzegania tych norm w przypadku budynków niemieszkalnych, do których zaliczają się także budynki rzemieślnicze i przemysłowe. Ich znajomość i stosowanie przyniesie więc Państwu wymierne korzyści. Służymy Państwu doradztwem w tym zakresie!

 

Ponadto możemy udostępnić Państwu szczegółową specyfikację instalacji konieczną do przeprowadzenia analizy rentowności. Można zaimportować ją go popularnych programów kalkulacyjnych, aby otrzymać stosowne wyliczenia.

 

Ponadto pomożemy Państwu w znalezieniu specjalisty, który udzieli Państwu wsparcia przy sporządzaniu kalkulacji.

 

Oferujemy indywidualne i zoptymalizowane pod względem efektywności koncepcje budynków – aby mogli Państwo przekonać swoich zleceniodawców do rozwiązań instalacyjnych doskonale sprawdzających się w perspektywie długoterminowej. Mogą Państwo na nas polegać!