Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W budynkach rzemieślniczych i przemysłowych, z uwagi na duże rozmiary hal, ekonomiczność jest niezwykle ważna. Jesteśmy bezstronnym doradcą i poprzez przejrzystą analizę kosztów ułatwimy Państwu pracę.

Aby spełnić wymóg osiągnięcia możliwie dużych korzyści przy możliwie niskich nakładach, koszty inwestycji i eksploatacji przy uwzględnieniu specjalnych wymagań powinny mieć zrównoważony stosunek i być dostosowane do czasów użytkowania instalacji.

 

Różne funkcje budynków przemysłowych stawiają ponadto całkiem różne wymagania uwarunkowane obecnością personelu i maszyn, które także wymagają indywidualnego planowania instalacji grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych. Pomożemy Państwu w tym zakresie.

 

Nasze bogate portfolio produktów oferuje Państwu różnego rodzaju rozwiązania w zakresie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji budynków. Z uwagi na szeroką ofertę produktów specjalnych, możemy także jako bezstronny doradca pomóc Państwu w optymalnym planowaniu oraz przedstawić i przedyskutować z Państwem zalety i wady różnych rozwiązań systemowych.

 

Połączenie bogatej gamy produktów z naszym wieloletnim doświadczeniem zagwarantuje Państwu przejrzystość kosztów oraz indywidualne rozwiązania spełniające specyficzne wymogi Państwa projektu. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt!