Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W halach magazynowych i logistycznych, z uwagi na ich duże rozmiary, ekonomiczność jest niezwykle istotną kwestią. Jesteśmy godnym zaufania partnerem i poprzez przejrzyste i obiektywne porównanie różnych systemów ułatwimy Państwu pracę.

Aby spełnić wymóg osiągnięcia możliwie dużych korzyści przy możliwie niskich nakładach, koszty inwestycji i eksploatacji po uwzględnieniu specjalnych wymagań powinny mieć zrównoważony stosunek i być dostosowane do czasów użytkowania instalacji.

 

W przypadku hal magazynowych i logistycznych należy na przykład pamiętać o tym, że personel użytkuje niektóre ich strefy tylko sporadycznie lub wcale, dlatego aspekt komfortu nie jest tutaj taki ważny. Dzięki temu koszty technicznego wyposażenia budynku mogą być niższe.

 

Nasze kompleksowe portfolio produktów oferuje Państwu liczne możliwości: m.in. wybór różnych koncepcji systemów ogrzewania do hal (np. ogrzewanie promiennikowe lub powietrzne).

 

Z uwagi na mnogość specyficznych produktów służymy Państwu również radą w zakresie planowania dostosowanego do potrzeb użytkownika. Z przyjemnością przedstawimy Państwu wady i zalety różnych rozwiązań systemowych i wskażemy potencjał oszczędnościowy.

 

Połączenie bogatej gamy produktów z naszym wieloletnim doświadczeniem niezwykle ułatwi Państwu pracę oraz zagwarantuje indywidualne rozwiązania spełniające specyficzne wymogi projektu. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt!