Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W halach magazynowych i logistycznych nie wolno zmarnować nawet skrawka powierzchni przez złe rozmieszczenie systemów grzewczych i wentylacyjnych. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie wyposażenie do każdego obiektu.

Zwłaszcza w wielkopowierzchniowych halach magazynowych i logistycznych efektywne wykorzystanie ograniczonej powierzchni jest niezwykle istotne.

 

Hale te są z reguły bardzo wysokie – od trzech do ponad dwudziestu metrów – i to miejsce trzeba optymalnie wykorzystać! Ponadto wysokie stropy mają znaczny wpływ na ogrzewanie, co koniecznie należy uwzględnić w planach.

 

My wiemy, o czym trzeba pamiętać przy planowaniu wyposażenia technicznego hal – w zależności od ich konkretnego zastosowania – i dysponujemy odpowiednimi urządzeniami – wydajnymi i niezajmującymi wiele miejsca.

 

Nasze portfolio produktów oferuje Państwu duży wybór specjalnie zaprojektowanych komponentów systemowych, które spełniają wszelkie wymagania. Dzięki temu otrzymają Państwo odpowiednie rozwiązanie do każdej hali! Nasz kompetentny zespół z przyjemnością odpowie na Państwa pytania.