Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Hale sportowe i jeździeckie są często wyposażone w zintegrowany sprzęt, który trzeba uwzględnić przy planowaniu instalacji grzewczo-wentylacyjnej. Pomożemy Państwu w sporządzeniu indywidualnego projektu układu instalacji technicznych.

Pomieszczenia hal sportowych są wyposażone w różny sprzęt, który może wpływać na rozmieszczenie wyposażenia technicznego. Obejmuje on m.in. ścianki działowe, kosze do koszykówki, drabinki czy oświetlenie.

 

Wszystkie te komponenty wpływają na koncepcję rozmieszczenia instalacji grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych. Wiemy, jak obejść problemy, które się z tym wiążą, ponieważ już w fazie planowania uwzględniamy wszystkie dostępne urządzenia i specyfikę każdej hali. Ponadto uniwersalność naszych produktów pozwala na ich adaptację do niemal każdej sytuacji przestrzennej. W taki sposób koncepcja planistyczna optymalnie dostosowuje się do warunków w miejscu instalacji.

 

Gwarantujemy, że w swoich planach uwzględnią Państwo wszystkie istotne czynniki i dzięki temu zapewnią idealne wykorzystanie przestrzeni, nie ograniczając przy tym funkcjonalności hali. Z naszym know-how nie przydarzy się Państwu żadna niespodzianka.