Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Poszczególne obszary funkcyjne pomieszczeń stawiają różne i wymagające indywidualnego podejścia wymogi, które należy uwzględnić w planach. My znamy te różnice i pomożemy Państwu w znalezieniu optymalnego sytemu do każdego pomieszczenia.

Hale sportowe i jeździeckie są już z reguły indywidualnie zaprojektowane przez architekta według różnych kryteriów i funkcji, jakie mają pełnić poszczególne pomieszczenia. Należą do nich m.in. wybór idealnej koncepcji hali sportowej (pojedyncza, podwójna, potrójna) i odpowiedniej trybuny, jak również uwzględnienie niezbędnych pomieszczeń przyległych (np. przebieralni, pomieszczeń sanitarnych, strefy wejściowej/korytarzy lub strefy dla publiczności).

 

Te różne sposoby wykorzystania i obszary funkcyjne trzeba też oczywiście wziąć pod uwagę przy planowaniu wyposażenia technicznego obiektów. Są one na przykład opisane w normie DIN 18032, która określa wymagania i badania dla budowy i wyposażenia hal sportowych.

 

Jednocześnie dla poszczególnych stref istotne są parametry obliczeniowe, takie jak temperatura pomieszczenia oraz współczynniki wymiany powietrza. Wyposażenie techniczne musi być więc konieczne dostosowane do koncepcji architektonicznej i specjalnych wymagań.

 

W tej dziedzinie jesteśmy idealnym partnerem i pomożemy Państwu kompleksowo w planowaniu i realizacji hal sportowych lub jeździeckich. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy wszystkie istotne założenia oraz specyfikę tego typu zastosowań, co pozwoli nam zaoferować Państwu kompetentne doradztwo. Otrzymają Państwo kompleksowe wsparcie przy realizacji swoich celów.