Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Przy planowaniu hale sportowe i jeździeckie nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.

Tylko w takim przypadku na etapie dalszej realizacji projektu będzie możliwa integracja wszystkich urządzeń technicznych z automatyką budynku, co jest podstawowym warunkiem dla zapewnienia wydajności energetycznej i niskich kosztów w późniejszej eksploatacji. Nasze produkty mogą przy tym współpracować z zewnętrznymi systemami automatyki budynku lub, w połączeniu ze sterownikiem KaControl, stanowić samodzielny system automatyki.

 

Jeszcze na etapie planowania przed rozpoczęciem budowy powinno się określić wymagane funkcje i stopień koniecznego w tym celu stopnia automatyzacji planowanych systemów. Umożliwi to elastyczne i dokładne dostosowanie do istniejących systemów automatyki pomieszczeń, takich jak oświetlenie, zasłony czy rejestracja obecności. Z naszą pomocą to żaden problem: KaControl jest centralnym sterownikiem firmy Kampmann, który spełnia najważniejsze wymogi integracji z istniejącymi urządzeniami technicznymi. Naszym celem jest przy tym umożliwienie stworzenia kompleksowego i spójnego systemu, który da się bez problemu zintegrować z istniejącą infrastrukturą.

 

Tylko w ten sposób można zagwarantować łatwą obsługę i długotrwale wydajną eksploatację instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W razie braku takiego zestrojenia poszczególnych elementów wyposażenia technicznego urządzenia te mogą wzajemnie ograniczać albo nawet zablokować swoje działanie.

 

Elastyczne i zdolne do adaptacji sterowanie ma dla projektantów szczególne znaczenie, ponieważ niesamowicie ułatwia im pracę. To wielka zaleta, jaką w tej formie oferują tylko produkty firmy Kampmann.