Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Poszczególne obszary funkcyjne pomieszczeń hotelowych stawiają planistom zupełnie inne wymagania. Dzięki naszemu bogatemu know-how znajdziemy idealne rozwiązanie do niemal każdego pomieszczenia.

Wszystkie pomieszczenia – od pokoi o różnej wielkości, przez pomieszczenia konferencyjne, atrium, lobby lub obszar gastronomiczny, po przylegającą strefę spa – należy traktować w zróżnicowany sposób i wyposażyć w indywidualne rozwiązania grzewczo-wentylacyjne.

 

Ponieważ wiemy, czym różnią się te pomieszczenia, możemy zwrócić Państwa uwagę na ich specyfikę i pomóc w dokonaniu właściwego wyboru z naszej oferty produktów. Analizujemy warunki panujące na miejscu i fachowo oceniamy wymagania, jakie każde z pomieszczeń stawia instalacji grzewczej, chłodzącej czy wentylacyjnej.

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w wyposażaniu kompleksów hotelowych w urządzenia techniczne jesteśmy w stanie wspólnie z Państwem wypracować indywidualne rozwiązania dla poszczególnych obszarów funkcyjnych. Dysponujemy odpowiednimi produktami do pomieszczeń o każdej wielkości i każdym podziale, które gwarantują gościom hotelowym – i ostatecznie także Państwa zleceniodawcom – wysoki współczynnik komfortu.

 

Tak jak inne rozwiązania firmy Kampmann, produkty przeznaczone do tego sektora oprócz wymagań technicznych spełniają również wysokie oczekiwania architektów, inwestorów i gości odnośnie do wzornictwa i funkcjonalności wyposażenia pokoi.

 

Nieważne, jakie wymagania stawiają pomieszczenia instalacjom grzewczo-wentylacyjnym– wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!