Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W trakcie wieloletniej współpracy z przedsiębiorstwami budowlanymi w sektorze hotelowym zdobyliśmy bogate doświadczenie i kompleksowy know-how – dzięki tym kompetencjom oferujemy Państwu maksymalne bezpieczeństwo.

W referencjach mogą Państwo zobaczyć, że potrafimy dostosować się do indywidualnych warunków w miejscu inwestycji i spełnić wszelkie wymagania odnośnie do urządzeń grzewczych, chłodzących i klimatyzacyjnych.

 

Nie tylko wyposażymy optymalnie każde pomieszczenie (ewent. także kompleksowo), lecz także zatroszczymy się o to, by nasze rozwiązania spełniały wysokie wymogi estetyczne i akustyczne branży hotelowej. Produkty firmy Kampmann są nie tylko wydajne, lecz także optymalnie dostosowują się do wymagań miejsca instalacji i stapiają się z otoczeniem w jedność.

 

Instalacje grzewcze, chłodzące i wentylacyjne w połączeniu z oferowanym przez nas spektrum usług zadowolą zarówno operatorów hotelowych, jak i Państwa zleceniodawców, którzy z pewnością docenią ich liczne zalety.

 

Nic nie stanowi lepszej rekomendacji niż opinie dotychczasowych klientów – dlatego w ramach specjalnej usługi oferujemy Państwu kontakt z osobami odpowiedzialnymi za nasze projekty referencyjne. Wizytując obiekty na miejscu, mogą się Państwo na własne oczy przekonać o jakości naszej pracy.

 

Chcą Państwo zobaczyć więcej? Proszę kliknąć tutaj – więcej informacji projektowych i zdjęć mogą Państwo znaleźć w naszych referencjach.