Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Energooszczędność stoi dzisiaj w centrum uwagi każdego planisty obiektów hotelowych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu pomożemy Państwu w zaplanowaniu energooszczędnego systemu grzewczo-wentylacyjnego.

Coraz większe znaczenie kwestii energooszczędności można wytłumaczyć postępującymi zmianami klimatycznymi, a przede wszystkim wzrostem kosztów energii. Z tego względu użytkownicy obiektów budowlanych są coraz bardziej zainteresowani możliwie efektywnymi systemami grzania, chłodzenia i wentylacji. W rezultacie coraz częściej preferuje się energooszczędne systemy i produkty, gwarantujące zrównoważone wykorzystanie zasobów.

 

Duża liczba pomieszczeń oraz różne czasy ich wykorzystania sprawiają, że wydajność energetyczna odgrywa w sektorze hotelowym niezwykle istotną rolę. Te specyficzne warunki wymagają optymalnej współpracy poszczególnych instalacji grzewczo-wentylacyjnych, gdyż w innym wypadku dochodzi do generowania niepotrzebnych kosztów i nieproporcjonalnie dużego zużycia energii.

 

Dzięki naszym rozwiązaniom nie tylko chronią Państwo środowisko naturalne, lecz także sporo oszczędzają. W naszych urządzeniach stosujemy komponenty odpowiadające aktualnemu stanowi techniki i zoptymalizowane pod kątem możliwie niewielkiego zużycia energii.

 

Na przykład regulację w pokojach można zintegrować w oprogramowanie rezerwacyjne, by zyskać gwarancję, że ogrzewane, chłodzone czy wentylowane są tylko te pokoje, których się używa. Pozwala to na oszczędność energii, nie generując przy tym większych nakładów na obsługę lub utrzymanie.

 

Nasze produkty pokrywają zapotrzebowanie na energooszczędne instalacje techniczne i dostosowują się indywidualnie do warunków panujących w obiekcie. Chętnie skorzystamy z naszego know-how, aby służyć Państwu pomocą i wspólnie znaleźć energooszczędne rozwiązania. Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze.