Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W przypadku kościołów i budynków historycznych wydajność systemów grzewczo-wentylacyjnych znajduje się w centrum uwagi każdego planisty. Z naszym know-how oszczędzą Państwo czas i pieniądze.

Z uwagi na zazwyczaj nieregularne użytkowanie pomieszczeń, np. kościoły najczęściej odwiedza się przy okazji cotygodniowych mszy, a muzea w nieregularnych godzinach otwarcia wystaw, aspekt ceny odgrywa tutaj szczególną rolę. Wysokie koszty zakupu skomplikowanych instalacji stoją w konflikcie z krótkimi lub sporadycznymi czasami użytkowania obiektów.

 

Wydajność stosowanych systemów można zwiększyć poprzez nowoczesną technikę regulacyjną. Pozwala ona dodatkowo na zautomatyzowane cykle ogrzewania przy nieregularnym korzystaniu z pomieszczeń. W ten sposób nie marnuje się energii i gwarantuje prawidłowe, powolne nagrzewanie.

 

Nasz bogaty know-how i wyspecjalizowane doradztwo pomagają w znalezieniu efektywnego rozwiązania, które zadowoli Państwa zleceniodawców i operatorów instalacji także w perspektywie długoterminowej. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.