Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Kościoły i budynki historyczne

Kościoły i budynki historyczne

Funkcjonalne rozwiązania techniczne i dyskretna integracja.

Arkadiusz Żmuda Arkadiusz Żmuda
Arkadiusz Żmuda
Państwa osobisty doradca

Nieregularne użytkowanie

 

Aktualne przepisy

Gwarancja efektywności i oszczędności także przy nieregularnym użytkowaniu

 

Kompleksowe doradztwo w zakresie norm krajowych

W przypadku kościołów i budynków historycznych wydajność systemów grzewczo-wentylacyjnych znajduje się w centrum uwagi każdego planisty. Z naszym know-how oszczędzą Państwo czas i pieniądze.W przypadku kościołów i budynków historycznych wydajność systemów grzewczo-wentylacyjnych znajduje się w centrum uwagi każdego planisty. Z naszym know-how oszczędzą Państwo czas i pieniądze.
W przypadku kościołów i budynków historycznych wydajność systemów grzewczo-wentylacyjnych znajduje się w centrum uwagi każdego planisty. Z naszym know-how oszczędzą Państwo czas i pieniądze.
 
Przy planowaniu instalacji do kościołów i budynków historycznych na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo odwiedzających, pracowników i środowiska. Aby je zapewnić, należy przestrzegać rozlicznych przepisów, norm i dyrektyw. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.Przy planowaniu instalacji do kościołów i budynków historycznych na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo odwiedzających, pracowników i środowiska. Aby je zapewnić, należy przestrzegać rozlicznych przepisów, norm i dyrektyw. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.
Przy planowaniu instalacji do kościołów i budynków historycznych na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo odwiedzających, pracowników i środowiska. Aby je zapewnić, należy przestrzegać rozlicznych przepisów, norm i dyrektyw. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.

Koncepcja rozmieszczenia

 

Indywidualne rozwiązania

Optymalne wykorzystanie pomieszczeń

 

Odpowiedni system do każdego historycznego budynku

W kościołach i budynkach historycznych poszczególne urządzenia należy stosować możliwie efektywnie, aby optymalnie wykorzystać pomieszczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie wyposażenie do każdego obiektu.W kościołach i budynkach historycznych poszczególne urządzenia należy stosować możliwie efektywnie, aby optymalnie wykorzystać pomieszczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie wyposażenie do każdego obiektu.
W kościołach i budynkach historycznych poszczególne urządzenia należy stosować możliwie efektywnie, aby optymalnie wykorzystać pomieszczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie wyposażenie do każdego obiektu.
 
Różne rodzaje budynków historycznych niosą z sobą różne sytuacje wyjściowe i specyfikę, które należy uwzględnić w planach instalacji grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych. Dla każdego budynku znajdziemy indywidualne rozwiązanie.Różne rodzaje budynków historycznych niosą z sobą różne sytuacje wyjściowe i specyfikę, które należy uwzględnić w planach instalacji grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych. Dla każdego budynku znajdziemy indywidualne rozwiązanie.
Różne rodzaje budynków historycznych niosą z sobą różne sytuacje wyjściowe i specyfikę, które należy uwzględnić w planach instalacji grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych. Dla każdego budynku znajdziemy indywidualne rozwiązanie.

Regulacja wilgotności powietrza

 

Zachowanie substancji budowlanej

Wyeliminowanie szkód przez zachowanie odpowiedniej wilgotności powietrza

 

Wzgląd na ochronę zabytków i substancję budowlaną

W kościołach i budynkach historycznych regulacja wilgotności powietrza jest niezwykle istotna, aby nie szkodzić wrażliwemu wyposażeniu wnętrza. Wiemy, jakie parametry należy zachować w poszczególnych budynkach, i służymy Państwu kompleksowym doradztwem.W kościołach i budynkach historycznych regulacja wilgotności powietrza jest niezwykle istotna, aby nie szkodzić wrażliwemu wyposażeniu wnętrza. Wiemy, jakie parametry należy zachować w poszczególnych budynkach, i służymy Państwu kompleksowym doradztwem.
W kościołach i budynkach historycznych regulacja wilgotności powietrza jest niezwykle istotna, aby nie szkodzić wrażliwemu wyposażeniu wnętrza. Wiemy, jakie parametry należy zachować w poszczególnych budynkach, i służymy Państwu kompleksowym doradztwem.
 
Niektóre kościoły i budynki historyczne charakteryzują się strukturą budowlaną, którą przy modernizacji obiektu należy koniecznie zachować. Aby to zagwarantować, pomożemy Państwu w wyborze i rozmieszczeniu odpowiednich urządzeń grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych.Niektóre kościoły i budynki historyczne charakteryzują się strukturą budowlaną, którą przy modernizacji obiektu należy koniecznie zachować. Aby to zagwarantować, pomożemy Państwu w wyborze i rozmieszczeniu odpowiednich urządzeń grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych.
Niektóre kościoły i budynki historyczne charakteryzują się strukturą budowlaną, którą przy modernizacji obiektu należy koniecznie zachować. Aby to zagwarantować, pomożemy Państwu w wyborze i rozmieszczeniu odpowiednich urządzeń grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych.

Ukryte urządzenia

 

Prosta obsługa

Optyczna integracja w strukturę

 

Intuicyjna obsługa także dla niedoświadczonych użytkowników

Autentycznego charakteru budynków historycznych nie powinny zakłócać nowoczesne i rzucające się w oczy instalacje techniczne. Zadbamy o optymalną integrację urządzeń w otoczenie i stworzenie harmonijnej całości.Autentycznego charakteru budynków historycznych nie powinny zakłócać nowoczesne i rzucające się w oczy instalacje techniczne. Zadbamy o optymalną integrację urządzeń w otoczenie i stworzenie harmonijnej całości.
Autentycznego charakteru budynków historycznych nie powinny zakłócać nowoczesne i rzucające się w oczy instalacje techniczne. Zadbamy o optymalną integrację urządzeń w otoczenie i stworzenie harmonijnej całości.
 
Duchowni i pracownicy muzeów nie mają z reguły fachowej wiedzy, by sterować skomplikowanymi urządzeniami. Z naszymi systemami nie ma takiego problemu – produkty firmy Kampmann odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zakresem funkcji, a ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.Duchowni i pracownicy muzeów nie mają z reguły fachowej wiedzy, by sterować skomplikowanymi urządzeniami. Z naszymi systemami nie ma takiego problemu – produkty firmy Kampmann odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zakresem funkcji, a ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.
Duchowni i pracownicy muzeów nie mają z reguły fachowej wiedzy, by sterować skomplikowanymi urządzeniami. Z naszymi systemami nie ma takiego problemu – produkty firmy Kampmann odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zakresem funkcji, a ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Materiały do pobrania

 

Nasze produkty dla Państwa projektu

Katalogi, instrukcje montażu, cenniki i inne

 

Dla każdego rozwiązania proponujemy stosowne produkty