Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Pomieszczenia mieszkalne i ogrody zimowe powinny być miejscem relaksu. Ogólny klimat panujący w pomieszczeniu odgrywa utaj decydującą rolę. Pracownicy firmy Kampmann znają specyfikę tego obszaru zastosowań i chętnie służą Państwu pomocą.

Błędy w planowaniu i wykonaniu instalacji w pomieszczeniach mieszkalnych i ogrodach zimowych szybko skutkują niezadowoleniem i frustracją ich użytkowników.

 

Często spotykanym tutaj problemem jest zimne powietrze przed dużymi powierzchniami okien lub w ogrodach zimowych. Aby wyeliminować związany z tym niekorzystny mikroklimat, zleca się stosowanie podłogowych kanałów grzewczych.

 

Mieszkańcy domów prywatnych przypisują takim aspektom jak dobre samopoczucie i komfort bardzo duże znaczenie, gdyż pomieszczenia mają stwarzać atmosferę bezpieczeństwa i relaksu. Nieustanne przeciągi lub głośna praca nieprawidłowo wykonanych instalacji grzewczych, chłodzących i klimatyzacyjnych mogą jednak zakłócać spokój domowników.

 

Znamy potrzeby naszych klientów i dostosowaliśmy nasze produkty specjalnie do ich wymagań. Gwarantują one przyjemny mikroklimat w pomieszczeniach niezależnie od pory roku. Prosimy o kontakt!