Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Ponieważ miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych i ogrodach zimowych już i tak zazwyczaj jest mało, urządzenia techniczne nie powinny go jeszcze bardziej ograniczać. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie wyposażenie do każdego obiektu.

Pomieszczenia mieszkalne i ogrody zimowe dysponują z reguły ograniczoną powierzchnią, której nie powinny dodatkowo zabierać duże instalacje grzewcze, chłodzące i wentylacyjne. Dlatego tak istotne znaczenie ma wybór indywidualnego systemu, który nie zajmuje dużo miejsca i jednocześnie spełnia wszelkie niezbędne funkcje.

 

Oprócz tego ważna jest także odpowiednia optyka – w końcu mieszkańcy muszą się tutaj dobrze czuć, a widok nieestetycznych urządzeń nie powinien im w tym przeszkadzać. Z tego względu instalacji technicznych nie należy umieszczać w widocznym miejscu, lecz optycznie integrować w pomieszczenie.

 

Nasze portfolio produktów oferuje Państwu duży wybór urządzeń, które spełniają wymagania różnych pomieszczeń. Doradzimy Państwu przy wyborze produktów lub sposobie montażu i wspólnie z Państwem znajdziemy rozwiązanie pasujące do każdego stylu.

 

Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej? Nasz kompetentny zespół z przyjemnością odpowie na Państwa pytania!