Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Struktura pomieszczeń mieszkalnych i ogrodów zimowych zwyczaj nie mieści się w jednym schemacie. Na życzenie oferujemy elastyczne rozwiązania specjalne spełniające nawet najbardziej nietypowe wymagania.

Każdy inwestor ma własne wyobrażenia o swoich czterech ścianach. Dlatego architektura prywatnych obiektów mieszkalnych może przyjmować ekstrawaganckie kształty i kolory. Nasze obszerne portfolio produktów oferuje odpowiednie komponenty do takich wymagających projektów, które można dostosować do indywidualnych warunków.

 

Dokładnie zwymiarowane rozwiązania specjalne idealnie integrują się optycznie w pomieszczenie. Na życzenie oferujemy także różne materiały wykańczające powierzchnię – z naszą pomocą mogą więc Państwo opracować dla swoich klientów atrakcyjne wizualnie, a zarazem funkcjonalne koncepcje.

 

Dzięki dużemu wyborowi indywidualnie dopasowywanych produktów i naszemu długoletniemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań specjalnych do pomieszczeń mieszkalnych i ogrodów zimowych jesteśmy kompetentnym partnerem, gdy w grę wchodzi wybór odpowiedniego produktu do nawet w najbardziej wymyślnego stylu budowlanego. Nasz zespół służy Państwu pomocą.