Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Także przy planowaniu pomieszczeń mieszkalnych i ogrodów zimowych wydajność energetyczna odgrywa kluczową rolę. Działamy tutaj w oparciu o nasz bogaty know-how.

Coraz większe znaczenie kwestii energooszczędności można wytłumaczyć postępującymi zmianami klimatycznymi, a przede wszystkim wzrostem kosztów energii. Z tego względu użytkownicy obiektów budowlanych są coraz bardziej zainteresowani możliwie efektywnymi systemami grzania, chłodzenia i wentylacji. W rezultacie coraz częściej preferuje się energooszczędne systemy i produkty, gwarantujące zrównoważone wykorzystanie zasobów.

 

Przy planowaniu należy więc uwzględnić nie tylko zastosowanie nowoczesnych okien i systemów izolacyjnych, lecz także odpowiedniego wyposażenia technicznego.

 

Dzięki naszym rozwiązaniom nie tylko chronią Państwo środowisko naturalne, lecz także sporo oszczędzają. Nasze urządzenia są projektowane pod kątem maksymalnej energooszczędności w nowoczesnych laboratoriach badawczych i rozwojowych i odpowiadają aktualnemu stanowi techniki.

 

Znajduje to swoje odzwierciedlenie np. w wysokowydajnych konwektorach, wentylatorach i systemach rekuperacji ciepła, których energooszczędność maksymalizują inteligentne układy regulacji. Komponenty, które można stosować także w domach pasywnych.

 

Nasze produkty pokrywają zapotrzebowanie na energooszczędne instalacje techniczne i dostosowują się indywidualnie do warunków panujących w obiekcie. Chętnie skorzystamy z naszego know-how, aby służyć Państwu pomocą i wspólnie znaleźć energooszczędne rozwiązania. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić czas i opracować atrakcyjną kosztowo koncepcję.