Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Pomieszczenia wystawowe i sklepowe

Pomieszczenia wystawowe i sklepowe

Indywidualne warunki dla doskonałej prezentacji.

Arkadiusz Żmuda Arkadiusz Żmuda
Arkadiusz Żmuda
Państwa osobisty doradca

Oszczędność miejsca

 

Centrum kontra pojedyncze pomieszczenie

Efektywne wykorzystanie miejsca i walory estetyczne

 

Taki sam cel, różne warunki

Ponieważ miejsca w pomieszczeniach wystawowych i sklepowych już i tak zazwyczaj jest mało, urządzenia techniczne nie powinny go jeszcze bardziej ograniczać. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie warianty systemowe do każdego obiektu.Ponieważ miejsca w pomieszczeniach wystawowych i sklepowych już i tak zazwyczaj jest mało, urządzenia techniczne nie powinny go jeszcze bardziej ograniczać. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie warianty systemowe do każdego obiektu.
Ponieważ miejsca w pomieszczeniach wystawowych i sklepowych już i tak zazwyczaj jest mało, urządzenia techniczne nie powinny go jeszcze bardziej ograniczać. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie warianty systemowe do każdego obiektu.
 
Pomieszczenia wystawowe i sklepowe, w zależności od wielkości i sposobu użytkowania, stawiają całkiem inne wymagania odnośnie do systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Posiadamy właściwe komponenty oraz odpowiedni know-how, aby pomóc Państwu w tym zakresie.Pomieszczenia wystawowe i sklepowe, w zależności od wielkości i sposobu użytkowania, stawiają całkiem inne wymagania odnośnie do systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Posiadamy właściwe komponenty oraz odpowiedni know-how, aby pomóc Państwu w tym zakresie.
Pomieszczenia wystawowe i sklepowe, w zależności od wielkości i sposobu użytkowania, stawiają całkiem inne wymagania odnośnie do systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Posiadamy właściwe komponenty oraz odpowiedni know-how, aby pomóc Państwu w tym zakresie.

Obszary funkcyjne

 

Wydajność energetyczna

Specyficzne rozwiązania

 

Energooszczędne systemy dla ekonomicznych rozwiązań

Poszczególne obszary funkcyjne stawiają planistom zupełnie inne wymagania. My znamy te różnice i pomożemy Państwu w zaprojektowaniu optymalnie współpracujących instalacji grzewczo-wentylacyjnych.Poszczególne obszary funkcyjne stawiają planistom zupełnie inne wymagania. My znamy te różnice i pomożemy Państwu w zaprojektowaniu optymalnie współpracujących instalacji grzewczo-wentylacyjnych.
Poszczególne obszary funkcyjne stawiają planistom zupełnie inne wymagania. My znamy te różnice i pomożemy Państwu w zaprojektowaniu optymalnie współpracujących instalacji grzewczo-wentylacyjnych.
 
Energooszczędność stoi dzisiaj w centrum uwagi każdego planisty – oczywiście także w przypadku pomieszczeń wystawowych i sklepowych. Z naszym know-how oszczędzą Państwo czas i pieniądze.Energooszczędność stoi dzisiaj w centrum uwagi każdego planisty – oczywiście także w przypadku pomieszczeń wystawowych i sklepowych. Z naszym know-how oszczędzą Państwo czas i pieniądze.
Energooszczędność stoi dzisiaj w centrum uwagi każdego planisty – oczywiście także w przypadku pomieszczeń wystawowych i sklepowych. Z naszym know-how oszczędzą Państwo czas i pieniądze.

Mikroklimat

 

Pakiet ALL-IN

Dobre samopoczucie klientów i pracowników

 

Technika regulacyjna z niezwykle prostą obsługą

W pomieszczeniach wystawowych i sklepowych dobre samopoczucie klientów (i pracowników) odgrywa bardzo ważną rolę. Znacząco wpływa na nie ogólny klimat panujący w pomieszczeniach. Pomożemy Państwu znaleźć komfortowe rozwiązanie.W pomieszczeniach wystawowych i sklepowych dobre samopoczucie klientów (i pracowników) odgrywa bardzo ważną rolę. Znacząco wpływa na nie ogólny klimat panujący w pomieszczeniach. Pomożemy Państwu znaleźć komfortowe rozwiązanie.
W pomieszczeniach wystawowych i sklepowych dobre samopoczucie klientów (i pracowników) odgrywa bardzo ważną rolę. Znacząco wpływa na nie ogólny klimat panujący w pomieszczeniach. Pomożemy Państwu znaleźć komfortowe rozwiązanie.
 
Przy planowaniu pomieszczenia wystawowe i sklepowe nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.Przy planowaniu pomieszczenia wystawowe i sklepowe nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.
Przy planowaniu pomieszczenia wystawowe i sklepowe nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.

Dokumentacja techniczna

 

Referencje

Różnorodna dokumentacja ułatwiająca pracę

 

Jakość i doświadczenie się opłacają

Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.
Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.
 
W wyniku długoletniej działalności firma Kampmann zdobyła kompleksowy know-how w zakresie instalacji do pomieszczeń wystawowych i sklepowych, którym chcemy się teraz z Państwem podzielić. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.W wyniku długoletniej działalności firma Kampmann zdobyła kompleksowy know-how w zakresie instalacji do pomieszczeń wystawowych i sklepowych, którym chcemy się teraz z Państwem podzielić. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.
W wyniku długoletniej działalności firma Kampmann zdobyła kompleksowy know-how w zakresie instalacji do pomieszczeń wystawowych i sklepowych, którym chcemy się teraz z Państwem podzielić. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.

Materiały do pobrania

 

Nasze produkty dla Państwa projektu.

Katalogi, instrukcje montażu, cenniki i inne

 

Dla każdego rozwiązania proponujemy stosowne produkty.