Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W pomieszczeniach wystawowych i sklepowych dobre samopoczucie klientów (i pracowników) odgrywa bardzo ważną rolę. Znacząco wpływa na nie ogólny klimat panujący w pomieszczeniach. Pomożemy Państwu znaleźć komfortowe rozwiązanie.

Za dobre samopoczucie w pomieszczeniach wystawowych i sklepowych odpowiada wiele różnych czynników. Jednym z nich jest ogólny mikroklimat panujący w obiekcie. Zależy on na przykład od rodzaju sprzedawanych lub eksponowanych wyrobów, ponieważ produkty zajmujące w końcu dużą część powierzchni handlowej, mają wpływ nie tylko na temperaturę, jakość i przepływ powietrza w pomieszczeniach, lecz także determinują zapachy.

 

Tym samym sposób wykorzystania pomieszczenia, a zwłaszcza oferta produktów, bezpośrednio oddziałują na komfort klienta. Ma to oczywiście także konsekwencje dla wyboru i rozmieszczenia urządzeń grzewczo-wentylacyjnych. Na przykład ekspozycja lub sprzedaż produktów o intensywnym zapachu wymaga bardzo dobrej wymiany powietrza, by mimo wszystko stworzyć neutralne i przyjemne dla klientów środowisko zapachowe.

 

Nasz know-how zapewnia Państwu optymalny wybór produktów, doskonale przemyślaną koncepcję ich rozmieszczenia i w efekcie pozytywną atmosferę w obiekcie handlowym.

 

Chcą Państwo uzyskać więcej informacji? Nasz kompetentny zespół odpowie na wszelkie pytania!