Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Poszczególne obszary funkcyjne stawiają planistom zupełnie inne wymagania. My znamy te różnice i pomożemy Państwu w zaprojektowaniu optymalnie współpracujących instalacji grzewczo-wentylacyjnych.

Oprócz pomieszczeń wystawowych i sklepowych w obiektach dostępne są liczne obszary i strefy, których w pierwszym etapie planowania często w ogóle się nie uwzględnia – fatalny błąd! Pomieszczenia te pełnią różne funkcje i dlatego też stawiają zupełnie różne wymagania wobecsystemu grzewczo-wentylacyjnego.

 

Można do nich zaliczyć m.in. strefę kas i obszar wejściowy, jak również magazyn, przebieralnie lub pokoje socjalne dla pracowników. Należy traktować je indywidualnie, aby optymalnie zaplanować cały system. Tylko tak można otrzymać oszczędne i dostosowane do sposobu użytkowania rozwiązanie.

 

Na przykład, biorąc pod uwagę koszty inwestycji i eksploatacji, poprzez sensowne połączenie centralnych i rozproszonych urządzeń wentylacyjnych w poszczególnych obszarach funkcyjnych można osiągnąć ogromne korzyści – to istotna wartość dodana, która może przekonać także Państwa zleceniodawców.

 

Oprócz niższych kosztów współpraca z nami ma jeszcze inne zalety.

 

Poprzez integrację wszystkich komponentów w jeden całościowy system ogrzewania, chłodzenia i wentylacji gwarantujemy, że wszystkie urządzenia są optymalnie zestrojone i wyposażone w nadrzędny układ regulacyjny, który znacznie ułatwia obsługę. To duże odciążenie, także dla personelu.

 

Oprócz tego służymy Państwu pomocą jako centralny partner do kontaktu dla instalatora ogrzewania i późniejszego użytkownika instalacji. Dzięki temu nie muszą już Państwo odpowiadać na dalsze pytania dotyczące montażu i obsługi systemów grzewczo-wentylacyjnych i mogą skoncentrować się na innych zadaniach.

 

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie oferujemy nie tylko ogólne usługi doradcze, lecz także uwzględniamy specyfikę poszczególnych projektów. Jesteśmy konstruktywnym partnerem, zapewniamy pomoc we wszystkich kwestiach i indywidualny wybór sytemu do każdego zastosowania. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji.