Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Ponieważ miejsca w pomieszczeniach wystawowych i sklepowych już i tak zazwyczaj jest mało, urządzenia techniczne nie powinny go jeszcze bardziej ograniczać. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie warianty systemowe do każdego obiektu.

Powierzchnia handlowa sporo kosztuje i dlatego w żadnym wypadku nie należy jej dodatkowo ograniczać dużymi urządzeniami. Istotne znaczenie ma więc wybór indywidualnego systemu, który nie zajmuje dużo miejsca i jednocześnie oferuje wszelkie niezbędne funkcje.

 

Oprócz tego w pomieszczeniach wystawowych i sklepowych ważna jest także odpowiednia optyka – w końcu klienci i pracownicy muszą się tutaj dobrze czuć, a widok nieestetycznych urządzeń nie powinien im w tym przeszkadzać. Dlatego instalacji grzewczo-wentylacyjnych nie należy umieszczać w widocznym miejscu, lecz optycznie integrować w pomieszczenie.

 

Nasze portfolio produktów oferuje Państwu duży wybór urządzeń, które spełniają wymagania różnych pomieszczeń. Znajdą tutaj Państwo różne alternatywy, umożliwiające stworzenie indywidualnej, uniwersalnej i efektywnej koncepcji klimatyzacji obiektów wystawowych i sklepowych. Jesteśmy partnerem, na którym można polegać.