Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

W wyniku długoletniej działalności firma Kampmann zdobyła kompleksowy know-how w zakresie instalacji do pomieszczeń wystawowych i sklepowych, którym chcemy się teraz z Państwem podzielić. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.

W referencjach mogą Państwo zobaczyć, że potrafimy dostosować się do indywidualnych warunków w miejscu inwestycji oraz spełniamy wszelkie wymagania odnośnie do urządzeń grzewczych, chłodzących i klimatyzacyjnych.

 

Nasze referencje w przejrzysty sposób pokazują, jak urządzenia techniczne integrują się optycznie w pomieszczenia, zapewniając przy tym niezbędne bezpieczeństwo. Nasze produkty są nie tylko wydajne, lecz także optymalnie dostosowują się do wymagań stawianych przez miejsce instalacji i stapiają się z otoczeniem w jedność.

 

Aby Państwo i Państwa zleceniodawcy mogli się osobiście przekonać o jakości naszej pracy, w ramach specjalnej usługi oferujemy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za nasze projekty referencyjne, a na życzenie umożliwiamy nawet wizytę w zrealizowanych przez nas obiektach, aby mogli Państwo sami ocenić sytuację na miejscu.

 

Chcieliby Państwo zobaczyć więcej? Więcej informacji projektowych i zdjęć mogą Państwo znaleźć w naszych referencjach.