Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Przedszkola i szkoły

Przedszkola i szkoły

Radość z nauki w dobrym klimacie – dzięki naszym rozwiązaniom.

Arkadiusz Żmuda Arkadiusz Żmuda
Arkadiusz Żmuda
Państwa osobisty doradca

Bezpieczeństwo i zapobieganie wypadkom

 

Referencje

Wsparcie przy przestrzeganiu obowiązujących przepisów

 

Jakość i doświadczenie się opłacają

Przy planowaniu szkół i przedszkoli szczególną wagę przykłada się do aspektu bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom. Znamy obowiązujące dyrektywy, specyfikacje i czynniki wpływające na bezpieczeństwo i oferujemy Państwu kompetentną pomoc we wszelkich kwestiach z tym związanych.Przy planowaniu szkół i przedszkoli szczególną wagę przykłada się do aspektu bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom. Znamy obowiązujące dyrektywy, specyfikacje i czynniki wpływające na bezpieczeństwo i oferujemy Państwu kompetentną pomoc we wszelkich kwestiach z tym związanych.
Przy planowaniu szkół i przedszkoli szczególną wagę przykłada się do aspektu bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom. Znamy obowiązujące dyrektywy, specyfikacje i czynniki wpływające na bezpieczeństwo i oferujemy Państwu kompetentną pomoc we wszelkich kwestiach z tym związanych.
 
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu i realizacji inwestycji dla szkół i przedszkoli zgromadziliśmy kompleksowy know-how w tym zakresie. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu i realizacji inwestycji dla szkół i przedszkoli zgromadziliśmy kompleksowy know-how w tym zakresie. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu i realizacji inwestycji dla szkół i przedszkoli zgromadziliśmy kompleksowy know-how w tym zakresie. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.

Aktualne przepisy

 

Konieczność instalacji systemów wentylacyjnych

Kompleksowe doradztwo w zakresie norm krajowych

 

Pomoc w postaci kluczowych argumentów

Przy planowaniu szkół i przedszkoli na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo dzieci, pracowników i środowiska. Należy przy tym uwzględnić liczne przepisy, rozporządzenia, normy i dyrektywy. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.Przy planowaniu szkół i przedszkoli na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo dzieci, pracowników i środowiska. Należy przy tym uwzględnić liczne przepisy, rozporządzenia, normy i dyrektywy. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.
Przy planowaniu szkół i przedszkoli na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo dzieci, pracowników i środowiska. Należy przy tym uwzględnić liczne przepisy, rozporządzenia, normy i dyrektywy. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.
 
Budowa szkół i przedszkoli jest zazwyczaj ograniczona przez sztywny budżetem. Pomożemy Państwu znaleźć argumenty, które przekonają instancje decyzyjne o konieczności wyposażenia lub doposażenia inwestycji w instalacje grzewcze, chłodzące i wentylacyjne.Budowa szkół i przedszkoli jest zazwyczaj ograniczona przez sztywny budżetem. Pomożemy Państwu znaleźć argumenty, które przekonają instancje decyzyjne o konieczności wyposażenia lub doposażenia inwestycji w instalacje grzewcze, chłodzące i wentylacyjne.
Budowa szkół i przedszkoli jest zazwyczaj ograniczona przez sztywny budżetem. Pomożemy Państwu znaleźć argumenty, które przekonają instancje decyzyjne o konieczności wyposażenia lub doposażenia inwestycji w instalacje grzewcze, chłodzące i wentylacyjne.

Prosta obsługa

 

Analiza rentowności

Intuicyjna obsługa także dla niedoświadczonych użytkowników

 

Ułatwienie pracy poprzez kompetentne doradztwo

Nauczyciele i wychowawcy nie mają z reguły fachowej wiedzy, by sterować skomplikowanymi urządzeniami. Z naszymi systemami nie ma takiego problemu – produkty firmy Kampmann odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zakresem funkcji, a ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.Nauczyciele i wychowawcy nie mają z reguły fachowej wiedzy, by sterować skomplikowanymi urządzeniami. Z naszymi systemami nie ma takiego problemu – produkty firmy Kampmann odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zakresem funkcji, a ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.
Nauczyciele i wychowawcy nie mają z reguły fachowej wiedzy, by sterować skomplikowanymi urządzeniami. Z naszymi systemami nie ma takiego problemu – produkty firmy Kampmann odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zakresem funkcji, a ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.
 
Przy budowie obiektów finansowanych przez państwo, takich jak szkoły i przedszkola, szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.Przy budowie obiektów finansowanych przez państwo, takich jak szkoły i przedszkola, szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.
Przy budowie obiektów finansowanych przez państwo, takich jak szkoły i przedszkola, szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.

Materiały do pobrania

 

Nasze produkty dla Państwa projektu

Katalogi, instrukcje montażu, cenniki i inne

 

Dla każdego rozwiązania proponujemy stosowne produkty