Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Przy budowie obiektów finansowanych przez państwo, takich jak szkoły i przedszkola, szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.

Jeśli przy planowaniu szkół i przedszkoli nie spełni się wymagań zleceniodawców pod względem ekonomiczności projektu, zachodzi niebezpieczeństwo, że całe przedsięwzięcie zostanie jeszcze raz przemyślane i ewentualnie zakwestionowane. Oczywiście chcemy tego uniknąć. Dlatego służymy Państwu pomocą i zrobimy wszystko, by Państwa projekt jak najlepiej spełniał oczekiwania inwestora.

 

Aby zapewnić efektywność instalacji w obiektach edukacyjnych, zachodzi konieczność dostosowania kosztów inwestycji i eksploatacji do specyfiki i czasu użytkowania urządzeń, ponieważ wszystkie istotne parametry trzeba uwzględnić już w fazie planowania.

 

Oprócz tego możemy udostępnić Państwu całą specyfikację instalacji, konieczną do przeprowadzenia analizy rentowności. Dane można wprowadzić do popularnych programów kalkulacyjnych, aby otrzymać stosowne wyliczenia. Tak krytycy nie będą mieć żadnych szans.

 

Ponadto pomożemy Państwu w znalezieniu specjalisty, który udzieli Państwu wsparcia przy sporządzaniu kalkulacji.

 

Oferujemy indywidualne i zoptymalizowane pod względem efektywności koncepcje budynków – aby mogli Państwo przekonać swoich zleceniodawców do rozwiązań grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych doskonale sprawdzających się w perspektywie długoterminowej. Mogą Państwo na nas polegać!