Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Nauczyciele i wychowawcy nie mają z reguły fachowej wiedzy, by sterować skomplikowanymi urządzeniami. Z naszymi systemami nie ma takiego problemu – produkty firmy Kampmann odznaczają się najwyższą jakością i szerokim zakresem funkcji, a ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Obsługę i regulację instalacji w szkołach i przedszkolach powierza się osobom o różnej wiedzy i umiejętnościach. Spektrum sięga od zazwyczaj niezbyt utalentowanych technicznie nauczycieli i wychowawców, przez woźnego co nieco obeznanego ze sprzętem, po technika-konserwatora posiadającego fachową wiedzę.

 

Ponieważ jednak przede wszystkim te pierwsze, mniej obeznane, grupy mają najczęściej codziennie do czynienia z urządzeniami grzewczo-wentylacyjnymi, łatwość ich obsługi jest kwestią kluczową.

 

Dlatego nasze produkty są obsługiwane intuicyjnie i gwarantują, że użytkownicy w prosty sposób dokonają ustawień lub je zmodyfikują oraz szybko zaznajomią się ze sposobem regulacji instalacji.

 

Wysokiej jakości produkty firmy Kampmann oferują możliwość dostosowania rozwiązań grzewczo-wentylacyjnych do indywidualnych potrzeb różnych grup użytkowników i są łatwe w obsłudze.

 

Mogą być Państwo pewni, że użytkownicy końcowi, a tym samym także inwestorzy, będą w pełni zadowoleni – najlepsze szanse, by otrzymać kolejne zlecenia!