Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu i realizacji inwestycji dla szkół i przedszkoli zgromadziliśmy kompleksowy know-how w tym zakresie. O jakości naszej pracy mogą przekonać się Państwo sami.

W referencjach mogą Państwo zobaczyć, że potrafimy elastycznie dostosować się do warunków w miejscu inwestycji i spełniamy wszelkie wymagania odnośnie do urządzeń grzewczych, chłodzących i klimatyzacyjnych.

 

Zwłaszcza w przypadku szkół i przedszkoli przedłożenie odpowiednich referencji jest bardzo ważne, ponieważ zleceniodawcy chętnie je sprawdzają.

 

Nasze referencje w przejrzysty sposób pokazują, jak urządzenia grzewcze, chłodzące i wentylacyjne integrują się optycznie w pomieszczenia, zapewniając przy tym niezbędne bezpieczeństwo. Nasze produkty są nie tylko wydajne, lecz także optymalnie dostosowują się do wymagań stawianych przez miejsce instalacji i stapiają się z otoczeniem w jedność.

 

Aby Państwo i Państwa zleceniodawcy mogli się osobiście przekonać o jakości naszej pracy, w ramach specjalnej usługi oferujemy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za nasze projekty referencyjne, a na życzenie umożliwiamy nawet wizytę w zrealizowanych przez nas obiektach, aby mogli Państwo sami ocenić instalacje.

 

Wzbudziliśmy Państwa ciekawość? Więcej informacji projektowych i zdjęć mogą Państwo znaleźć w naszych referencjach.