Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Przy budowie sieci handlowych szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – obiekty muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.

Przy projektowaniu obiektów handlowych szczególną wagę przykłada się do stosowania efektywnych systemów, ponieważ same sieci handlowe są często nie tylko inwestorami, lecz także operatorami. Służymy Państwu pomocą i zrobimy wszystko, by rachunek się zgadzał.

 

Aby zapewnić efektywność instalacji, zachodzi konieczność dostosowania kosztów inwestycji i eksploatacji do godzin otwarcia, a więc do czasu użytkowania urządzeń, ponieważ wszystkie istotne parametry trzeba uwzględnić już w fazie planowania.

 

Oprócz tego możemy udostępnić Państwu całą specyfikację instalacji, konieczną do przeprowadzenia analizy rentowności. Dane wprowadza się do popularnych programów obliczeniowych, aby otrzymać wyliczenia ilustrujące ekonomiczność inwestycji. Tak krytycy nie będą mieć żadnych szans.

 

Ponadto pomożemy Państwu w znalezieniu specjalisty, który udzieli Państwu wsparcia przy sporządzaniu kalkulacji.

 

Oferujemy indywidualne, zrównoważone i zoptymalizowane pod względem efektywności koncepcje budynków – aby mogli Państwo przekonać swoich zleceniodawców do rozwiązań instalacyjnych doskonale sprawdzających się w perspektywie długoterminowej. Mogą Państwo na nas polegać!