Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Stosowanie energooszczędnych systemów jest nagradzane! Jako pierwszy niemiecki producent z tytułem „Endorser in GreenBuilding” wspieramy Państwa przy opracowywaniu zrównoważonych i ekonomicznych rozwiązań dla Państwa inwestycji

– dzięki temu także Państwa budynek będzie mógł poszczycić się pożądanym certyfikatem GreenBuilding.

 

W dzisiejszych czasach, kiedy tematyka zmian klimatycznych i zrównoważonego rozwoju jest nieustannie obecna w wiadomościach, także w branży budowlanej coraz większą uwagę przywiązuje się do energooszczędnych i wydajnych systemów. Ochrona środowiska odgrywa również istotną rolę dla wizerunku przedsiębiorstwa, dlatego tę kwestię należy koniecznie uwzględniać w planowaniu.

 

Aby docenić stosowanie postępowych rozwiązań grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, Komisja UE powołała do życia tzw. certyfikat GreenBuilding. Otrzymują go te projekty budowlane, które wykazują o 25 proc. mniej pierwotnego zużycia energii niż wymagają tego przepisy obowiązujące w poszczególnych państwach członkowskich. Ta szlachetna pieczęć nie jest więc dostępna dla każdego.

 

Firma Kampmann jest pierwszym niemieckim producentem, który może poszczycić się tytułem „Endorser in GreenBuilding”. Tym samym zobowiązujemy się do oferowania naszym klientom doradztwa w zakresie indywidualnych i zoptymalizowanych energetycznie rozwiązań budowlanych. Gwarantujemy, że także Państwa inwestycja – przystosowana do potrzeb konkretnego rynku – będzie spełniać standardy „EU GreenBuilding”.

 

Aby sprostać temu wymaganiu i spełnić niezbędne warunki, Państwo – jako planiści – potrzebują przede wszystkim wiedzy w zakresie innowacyjnych technologii i energooszczędnych rozwiązań produktowych. Służymy tutaj swoją radą i pomocą, wspólnie z Państwem troszcząc się o to, by także Państwa budynek otrzymał certyfikat GreenBuilding.

 

Przedstawimy Państwu najefektywniejsze systemy grzewcze, chłodzące i wentylacyjne oraz podzielimy się naszą wiedzą o zrównoważonych i ekonomicznych rozwiązaniach. Dzięki temu będą Państwo w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez sieci handlowe i zbudują solidne podstawy do przyznania certyfikatu.