Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Budynki sieci handlowych mają być zazwyczaj budowane w bardzo krótkim czasie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy typowe problemy i jesteśmy na nie przygotowani. Służymy szybkim i kompetentnym doradztwem i wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując dalsze rozwiązania pozwalające oszczędzić czas.

Ambicją wielu inwestorów i sieci handlowych jest budowa marketów i lokali sklepowych w bardzo krótkim czasie, co w większości przypadków stawia planistów oraz wszystkich innych wykonawców pod presją czasu.

 

Opóźnienia wiążą się najczęściej z wysokimi kosztami, ponieważ terminy są gwarantowane umownie. Jeśli więc projektu budowlanego nie można ukończyć zgodnie z harmonogramem, nierzadko trzeba się liczyć z wysokimi karami.

 

Aby temu zapobiec, niezbędne jest kompleksowe i fachowe planowanie. Pomożemy Państwu w tym zakresie!

 

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w dziedzinie obiektów dla sieci handlowych możemy podczas konsultacji szybko przejść do indywidualnych wymagań planistycznych i pomóc Państwu dokładnie tam, gdzie to konieczne, by bez problemu dotrzymać rygorystycznego harmonogramu.

 

Nasze usługi sięgają od rozwiązywania typowych, ponadbranżowych problemów po opracowywanie indywidualnych rozwiązań. Ponadto oferujemy krótkie czasy dostawy, przez co dodatkowo zaoszczędzą Państwo czas.

 

Przekonają się Państwo: zrobimy wszystko, aby umożliwić terminowe zakończenie projektu, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości. Mogą Państwo na nas polegać!