Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Przez wiele lat udało się nam zdobyć kompleksowy know-how w branży instalacyjnej dla sieci handlowych. Chętnie go wykorzystamy, by przyczynić się do Państwa sukcesu!

W referencjach mogą Państwo zobaczyć, że potrafimy dostosować się do indywidualnych warunków w miejscu inwestycji i spełnić wszelkie wymagania odnośnie do urządzeń grzewczych, chłodzących i klimatyzacyjnych. Nasz doświadczony 15-osobowy zespół wyposażył dotychczas ponad 17 000 filii w całej Europie. Elastyczna możliwość aranżacji pomieszczeń, to ważny aspekt przemawiający na korzyść koncepcji.

 

Nasze referencje w przejrzysty sposób pokazują, jak urządzenia techniczne integrują się optycznie w pomieszczenia, zapewniając przy tym niezbędne bezpieczeństwo. Nasze produkty są nie tylko wydajne, lecz także optymalnie dostosowują się do wymagań stawianych przez miejsce instalacji i stapiają się z otoczeniem w jedność.

 

W ramach specjalnej usługi oferujemy Państwu kontakt z osobami odpowiedzialnymi za nasze projekty referencyjne. Dzięki temu zarówno Państwo, jak i Państwa zleceniodawcy będą mogli się osobiście przekonać o jakości naszej pracy. Ewentualnie możemy umówić Państwa na oględziny zrealizowanych przez nas projektów. Prosimy o kontakt – zrobimy wszystko, aby umożliwić Państwu jak najbardziej obszerny wgląd w naszą pracę.

 

Chcą Państwo uzyskać więcej informacji? Proszę kliknąć tutaj – więcej informacji projektowych i zdjęć mogą Państwo znaleźć w naszych referencjach.