Produkt został zapisany na
liście zapamiętanych.
Poprzez ikonę w pozycji menu Produkty przejdą Państwo do listy zapamiętanych.

Sieci handlowe

Sieci handlowe

Indywidualne rozwiązania gwarantujące idealny klimat do zakupów!

Arkadiusz Żmuda Arkadiusz Żmuda
Arkadiusz Żmuda
Państwa osobisty doradca

GreenBuilding

 

Referencje

Zoptymalizowane energetycznie koncepcje budynków z certyfikatem

 

Jakość i doświadczenie się opłacają

Stosowanie energooszczędnych systemów jest nagradzane! Jako pierwszy niemiecki producent z tytułem „Endorser in GreenBuilding” wspieramy Państwa przy opracowywaniu zrównoważonych i ekonomicznych rozwiązań dla Państwa inwestycjiStosowanie energooszczędnych systemów jest nagradzane! Jako pierwszy niemiecki producent z tytułem „Endorser in GreenBuilding” wspieramy Państwa przy opracowywaniu zrównoważonych i ekonomicznych rozwiązań dla Państwa inwestycji
Stosowanie energooszczędnych systemów jest nagradzane! Jako pierwszy niemiecki producent z tytułem „Endorser in GreenBuilding” wspieramy Państwa przy opracowywaniu zrównoważonych i ekonomicznych rozwiązań dla Państwa inwestycji
 
Przez wiele lat udało się nam zdobyć kompleksowy know-how w branży instalacyjnej dla sieci handlowych. Chętnie go wykorzystamy, by przyczynić się do Państwa sukcesu!Przez wiele lat udało się nam zdobyć kompleksowy know-how w branży instalacyjnej dla sieci handlowych. Chętnie go wykorzystamy, by przyczynić się do Państwa sukcesu!
Przez wiele lat udało się nam zdobyć kompleksowy know-how w branży instalacyjnej dla sieci handlowych. Chętnie go wykorzystamy, by przyczynić się do Państwa sukcesu!

Dokumentacja techniczna

 

Presja czasu?

Różnorodna dokumentacja ułatwiająca pracę

 

Terminowa realizacja dzięki kompetentnemu wsparciu

Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.
Oprócz kompleksowego doradztwa i planowania systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, na życzenie udostępniamy wszelkiego rodzaju dokumentację, aby pomóc Państwu w pracy, a przede wszystkim zdjąć z Państwa część obowiązków.
 
Budynki sieci handlowych mają być zazwyczaj budowane w bardzo krótkim czasie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy typowe problemy i jesteśmy na nie przygotowani. Służymy szybkim i kompetentnym doradztwem i wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując dalsze rozwiązania pozwalające oszczędzić czas.Budynki sieci handlowych mają być zazwyczaj budowane w bardzo krótkim czasie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy typowe problemy i jesteśmy na nie przygotowani. Służymy szybkim i kompetentnym doradztwem i wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując dalsze rozwiązania pozwalające oszczędzić czas.
Budynki sieci handlowych mają być zazwyczaj budowane w bardzo krótkim czasie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy typowe problemy i jesteśmy na nie przygotowani. Służymy szybkim i kompetentnym doradztwem i wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując dalsze rozwiązania pozwalające oszczędzić czas.

Aktualne przepisy

 

Pakiet ALL-IN

Kompleksowe doradztwo w zakresie norm krajowych

 

Technika regulacyjna z możliwością integracji z systemami zarządzania energią

Przy planowaniu sieci handlowych bezpieczeństwo ludzi i środowiska odgrywa szczególnie dużą rolę. Aby je zapewnić, należy przestrzegać rozlicznych przepisów, norm i dyrektyw. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.Przy planowaniu sieci handlowych bezpieczeństwo ludzi i środowiska odgrywa szczególnie dużą rolę. Aby je zapewnić, należy przestrzegać rozlicznych przepisów, norm i dyrektyw. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.
Przy planowaniu sieci handlowych bezpieczeństwo ludzi i środowiska odgrywa szczególnie dużą rolę. Aby je zapewnić, należy przestrzegać rozlicznych przepisów, norm i dyrektyw. Tę część pracy weźmiemy na swoje barki.
 
Przy planowaniu sieci handlowe nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.Przy planowaniu sieci handlowe nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.
Przy planowaniu sieci handlowe nieodzowne jest już na wstępie określenie sposobu powiązania sterowania instalacjami grzewczymi klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi z planowanym systemem obsługi budynku.

Obszary funkcyjne

 

Mikroklimat

Różnicowanie wymagań

 

Przyjazna atmosfera dla klientów i pracowników

Poszczególne obszary funkcyjne pomieszczeń w sieciach handlowych stawiają planistom zupełnie inne wymagania. Dzięki naszemu bogatemu know-how znajdziemy idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia.Poszczególne obszary funkcyjne pomieszczeń w sieciach handlowych stawiają planistom zupełnie inne wymagania. Dzięki naszemu bogatemu know-how znajdziemy idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia.
Poszczególne obszary funkcyjne pomieszczeń w sieciach handlowych stawiają planistom zupełnie inne wymagania. Dzięki naszemu bogatemu know-how znajdziemy idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia.
 
W sieciach handlowych samopoczucie klientów (i pracowników) odgrywa bardzo ważną rolę. Znacząco wpływa na nie ogólny klimat panujący w pomieszczeniach. Pomożemy Państwu znaleźć komfortowe rozwiązanie.W sieciach handlowych samopoczucie klientów (i pracowników) odgrywa bardzo ważną rolę. Znacząco wpływa na nie ogólny klimat panujący w pomieszczeniach. Pomożemy Państwu znaleźć komfortowe rozwiązanie.
W sieciach handlowych samopoczucie klientów (i pracowników) odgrywa bardzo ważną rolę. Znacząco wpływa na nie ogólny klimat panujący w pomieszczeniach. Pomożemy Państwu znaleźć komfortowe rozwiązanie.

Analiza rentowności

 

Materiały do pobrania

 

Produkty

Ułatwienie pracy poprzez kompetentne doradztwo

 

Katalogi, instrukcje montażu, cenniki i inne

 

Dla każdego rozwiązania proponujemy stosowne produkty

Przy budowie sieci handlowych szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – obiekty muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.Przy budowie sieci handlowych szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – obiekty muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.
Przy budowie sieci handlowych szczególnie dużą wagę przykłada się do ich rentowności – obiekty muszą być efektywne, a zarazem oszczędne. Służymy Państwu radą w tym aspekcie.