Kristall Holzhafen, Hamburg

Ekskluzywne nieruchomości mieszkalne na brzegu Łaby

inwestor: Alpine Bau Deutschland AG, Hamburg

Miejscowość: Hamburg

Podłogowe kanały grzewcze Katherm HK do ogrzewania lub chłodzenia doprowadzają do wszystkich mieszkań przefiltrowane, ogrzewane lub schłodzone powietrze obiegowe – w zależności od zapotrzebowania.

Wbudowane gniazda wtykowe, gniazda danych, a nawet system nagłaśniający: akcesoria do kanałów podłogowych wykonane na zamówienie elastycznie reagują na życzenia mieszkańców.

Rozproszona klimatyzacja z podłogi zapewnia swobodny widok na zapierającą dech panoramę portu drzewnego – najstarszego działającego do dziś basenu portowego Hamburga.

SlimKon zapobiega opadaniu zimnego powietrza i nieprzyjemnym przeciągom przy dużych, wielokondygnacyjnych szklanych frontach. System ogrzewania fasad wkomponowuje się niezauważalnie w elewację: dzięki specjalnej konstrukcji z wbudowanymi rurami i specjalnie dopasowanemu odcieniowi lakieru (anodowany).

Venkon zapewnia w obiekcie „Kristall” o indywidualny, komfortowy klimat w garderobie; urządzenie podstawowe zostało zamontowane w obudowie zapewnionej przez inwestora.