Genau mein Klima!

Kampmann Polska Sp. z o.o. to zakład produkcyjny działający na arenie międzynarodowej, będący częścią Grupy Kampmann, zlokalizowany w Polsce, w Łęczycy, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od 2006 roku przedsiębiorstwo to produkuje na zlecenie grupy Kampmann komponenty do urządzeń grzewczo-wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Od niedawna zajmuje się również produkcją wielkogabarytowych central wentylacyjnych typu KaCompact.

Kampmann Polska specjalizuje się w montażu kratek do kanałów podłogowych w dużej mierze opartych na wykonaniach specjalnych tylko pod zamówienie klienta. Produkcja kratek jest realizowana wyłącznie w zakładzie w Polsce.

Zakład dysponuje również spawalnią, obszarem lutowania, pras oraz nowoczesnym obszarem obróbki blach, do którego należą wykrawarka i prasy krawędziowe. Proces produkcyjny oparty o wykrawarkę mechaniczną oraz prasy krawędziowe wiodących producentów gwarantują precyzyjne wykonanie szerokiej palety produktów blaszanych.

  

Kampmann - to synonim inteligentnych urządzeń wykonanych z najwyższą jakością, których kontrola odbywa się zgodnie z wymogami normy DIN EN ISO 9001:2000.

Hale produkcyjne o powierzchni ponad 8000 m² wraz z nową przestrzenią biurową, ponad 140 stałymi pracownikami oraz bardzo dobrym położeniem w centrum Polski przy głównych szlakach komunikacyjnych powoduje, że zakład jest ważnym ogniwem w łańcuchu dostaw grupy Kampmann.

  

  

O ciągłym rozwoju i dobrym prosperowaniu spółki w Polsce może świadczyć wkraczająca na działy produkcyjne automatyzacja procesów – robot spawalniczy oraz rozpoczynająca się niebawem realizacja kolejnego projektu, jakim będzie budowa nowej hali produkcyjnej o powierzchni około 3500 m2.

  

  

Kampmann to nie tylko budynki, ale również „Klimat”.
Kampmann to firma rodzinna, nieustannie budująca markę przedsiębiorstwa przyjaznego pracownikom i ich rodzinom. Identyfikacja pracowników z organizacją, kreuje dobrą atmosferę pracy, w której mogą oni wspierając kulturę ciągłego doskonalenia, poszerzać swoje horyzonty, realizować pomysły oraz integrować się. Pracownicy stają się częścią innowacyjnego przedsiębiorstwa na pewnym rynku z bezpieczną przyszłością.
Wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.​

 

Kampmann Polska Sp. z o.o.

ul. Lotnicza 21f
99-100 Łęczyca
Polska

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000228487 / NIP 5070017103 / REGON 100008292 / Kapitał zakładowy 3 000 000 zł

Telefon: +48 24 721 91 71
E-mail: sekretariat@kampmann.pl
Przesyłanie faktur drogą elektroniczną: invoice@kampmann.pl
Praca, praktyki, staże: rekrutacja@kampmann.pl