Silny partner pod każdym względem.

Kampmann HVAC sp. z o.o. pokazuje dlaczego.

Kampmann HVAC sp. z o.o. należy do grupy firm Kampmann z siedzibą w Niemczech. Kampmann jest wiodącym producentem produktów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC) o globalnej dystrybucji. Kampmann HVAC sp. z o.o. odpowiada za dystrybucję produktów w Polsce.

Lokalizacje

Mapa świata z zaznaczonymi oddziałami grupy Kampmann

O nas

Nowo założona Kampmann HVAC sp. z o.o. działa od 1 listopada 2019 r. Siedziba firmy znajduje się w Łęczycy przy fabryce Kampmann Polska sp. z o.o. Jednak firmie Kampmann nie obcy jest rynek polski, ponieważ działamy tu z powodzeniem od ponad 20 lat. Kampmann HVAC sp. z o.o. odpowiada za sprzedaż i dystrybucję w produktów HVAC firmy Kampmann w Polsce.

Mapa Polski

Jako jedna z wiodących firm w branży HVAC, Kampmann przekonuje swoją wizją przedsiębiorczości i dążeniem do ciągłego wspierania innowacji. Jako długoletnia firma rodzinna Kampmann jest obecnie aktywna na arenie międzynarodowej i zajmuje wiodącą pozycję w wielu różnych segmentach rynku. W ten sposób specjalizujemy się w zdecentralizowanych urządzeniach klimatyzacyjnych optymalnie dostosowanych do danego projektu.

Wartości