Wraz z Infomobilami Kampmann koncentrujemy się na mobilności i bliskości

Przybywamy do Państwa z naszymi produktami. Dzięki dwóm nowym pojazdom demonstracyjnym, tzw. Infomobile wnosimy jakość, której mogą Państwo doświadczyć tuż przed drzwiami Państwa firmy.

Oba pojazdy marki VW Crafter z indywidualnymi salonami Kampmann są wprawdzie wizualnie podobne, ale koncentrują się na zupełnie różnych obszarach. Jeden z nich jest „załadowany” reprezentatywnym przekrojem produktu: Venkon, Katherm, KaDeck, nawiewnik powietrza. Od klimakonwektorów, poprzez konwektory podłogowe, aż po dystrybucję powietrza - zainteresowani goście mogą dowiedzieć się więcej o produktach i rozwiązaniach firmy Kampmann. Poinformujemy oczywiście także o najlepszym wsparciu, jakie Kampmann oferuje swoim klientom: od pomiarów, poprzez wsparcie projektowe, aż po usługi serwisowe.

Drugi Infomobil skupia się na obszarze chłodzenia z wykorzystaniem produktów takich jak Katherm HK, KaDeck, KaCool D AF, Venkon, czy chłodzenie sufitowe. Dodatkowo pokazujemy na przykładzie skrzynki hydraulicznej, jak proste mogą być systemy zimnej wody. W programie KaControl pojawia się również temat regulacji.

           

Klienci z zachwytem przyjęli mobilną prezentację

Czy chcą Państwo poznać nasze Infomobile? Nic prostszego. Osoba kontaktowa z obsługi klienta w terenie chętnie przyjedzie do Państwa. Dotychczasowi goście są bez wyjątku zachwyceni tą mobilną prezentacją i Państwo również będą. Prezentacje dają możliwość wyjaśnienia pytań w zupełnie nowych warunkach, bezpośrednio przy produkcie. Obie strony mogą od razu zagłębić się w znacznie więcej szczegółów, niż ma to zazwyczaj miejsce w przypadku rozmowy konsultacyjnej.

          

Zadaj pytanie teraz

Czy możemy przyjechać do Państwa, Państwa znajomych i, jeśli Państwo sobie tego życzą, także do całego zespołu? Prosimy o poinformowanie nas o tym, a my skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania.